DJ

11. března 2013 v 16:12 | Shiori
Shiori: Našla jsem si zase další povídku pro vás není moje ale jiné autorky odkaz na její blog je ZDE.
K této povídce bych jenom řekla že si vemte kapesník a že je na pár Sasunaru. Tak to je vše zatím čau.Je pátek večer a můj brácha mě neustále buzeruje, že jsem pomalý, že si mám pohnout atd. Je pravda, že vypomáhat mu v našem rodinném nočním klubu není zrovna nějaký odvaz, ale co už.
"Sakra, brácha pohni!" řval na mě Itachi z předsíně.
"Běž napřed, za 10minut tam dojdu!" houkl jsem na něj.
"Fajn! Pokud nedorazíš do 10minut, budu ti volat tak dlouho dokud nedojdeš!" vyhrožoval a on toho byl doopravdy schopný. Co vlastně dělám v našem rodinném klubu? Pomáhám bráchovi rozlévat panáky konožské mládeži a že jich nenavštěvuje náš klub zrovna málo, jen představa, že to druhého dne budu muset uklízet, ty poblité sedačky, už teď se mi dělá šoufl.
Opravdu za 0minut jsem v klubu a pomale roznáším na všechny stolky u sedaček popelníky.
"Sasuke, objednal jsem nového DJ, DJ Gaara se omlouvá, ale prej je totálně nechcípaný, že nemůže ani chodit." No skvělý, pomyslím si.
"Fajn, a kdo to aspoň je?" řekl jsem to fakt bez zájmu, chci aspoň vědět, jak se ten DJ bude jmenovat, když bude tu prvně.
"Uvidíš, ale je fakt rozkošný, mě sám uhranul tím svým pohledem." Mrkl na mě. Aha. Je známo, že můj bratr je poměrně perverzní. No, a asi jsem to chytil od něho, protože jsem úplně pomale nadrženej vidět toho DJ. Jo, asi jsem se nezmínil, já i bratr jsme oba gayové. Asi se ptáte, jestli jsme spolu někdy něco měli, když náš klan je vyvražděný a my dva jsme jediní, kdo zbyli, že? Tak abych to uvedl na rovinu, ano měli, ale víc vám neřeknu, to by byl totiž úplně jiný příběh, než je tenhle.
Ale už zpátky k tomuhle příběhu. Dál jsem se raději bráchy nevyptával a radši si hleděl svého, jako narážení bečky piva a otvírání nových láhví s alkoholem.
Přesně v osm jsme otvírali. Jako každý noční klub jsme do devíti měli vstup pro dívky zdarma. A opravdu se kolem deváté tu sešlo hodně děvčat, i Sakura, která by pro mě oči nechala, jenže ona ještě pořád nepochopila, že ji nechci, že ŽÁDNOU holku nechci.
"To je on!" drcl do mě brácha, když do klubu vstoupil blonďatý muž s očima letní oblohy bez mráčků. Srdce mi v ten okamžik snad vynechalo pár úderů a i dýchat jsem snad přestal. Tak moc byl dokonalý až mi nešlo dohromady, jaktože on může být DJ.
"Hoj Itachi!" pozdravil mého bratra blonďáček.
"Čáu Naruto," plácl si s ním na uvítanou brácha. "Tak jsi dorazil, jaké potěšení, oh, tohle je můj bratr, Sasuke," ukázal na mě.
"Čau," mrkl na mě. Ten pohled… Bože!
"Čau," ušklíbl jsem se a dál natáčel dvě rozdělané piva.
"Pult máš tamhle," ukázal mu brácha na druhou stranu. "Zabydli se tam hned příjdu," Naruto jen přikývl a rozešel se na druhou stranu cestou se obejmul s dvěma holkama, že by hop znali? Něco uvnitř mě na ně žárlilo, ale nemělo důvod, líbil se mi, nic víc. Raději jsem se věnoval dále svým panákům a pivu.
"Čau lidí!" ozval se z repráků blonďáčkův hlas. "Vypadá to tady nějak mrtvě, tak to trošku rozjedeme ne?" celým klubem se ozvalo jednotné "ANO!" Tohle jsem tady ještě nezažil. "Tak hned na úvod si dáme něco rychlého, nemyslíte?" Další ano, a už se z repráků linula známá melodie písničky od zpěváka Enrique Iglesias - I like it. Na parketu se najednou objevilo plno lidí a ještě víc u baru, takže jsem neměl možnost blonďáčka pozorovat, ale na můj vkus hrál dobře, sakra dobře. Ještě víc se rozjel, když začal mixovat
písničky do sebe a dodával tak tomu pořádnou šťávu.
"No není skvělej?" zeptal se mě brácha, když okolo mě prošel do skladu pro další brambůrky.
"Jo, má dobrou hudbu," mírně jsme pokrčil rameny a podával nalité panáky zákazníkům.
"A líbí se ti?" zašeptal mi úplně do ucha.
"Itachi co blbneš, nezdržuj a hleď si svýho," odstrčil jsem ho d sebe a pár holek se zahihňalo u baru.
"Ahoj Sasuke," objevila se u baru Sakura, jen jsem protočil panenky a zeptal se co chce na pití nebo snad něco jiného. "Něco jiného? A co třeba tebe?" dívala se na mě takovým tím nevinným pohledem.
"Sasuke není k dispozici, slečno, ten je můj," nějak záhadně se u pultu objevil Naruto.
"Pch," odfrkla si Sakura. "Sasuke, ty jsi ale děvka," a odešla na těch svých vysokých jehlách pryč, tancovat.
"Dáky Naruto, zachránil jsi mě," poděkoval jsem mu. "Jakého chceš panáka? Je to na účet podniku,"
"Dej mi absintha," usmál se.
"Sebevrahu, kdo pak za tebe bude hrát?" ale nalil jsem mu panáka, ale malého, aby se moc nezřezal. Ale on na to nějak nedbal, kopl ho do sebe.
"Můžu s tebou mluvit?" usmál se na mě blonďáček, když mi vrátil prázdnou skleničku.
"Jo ale co hudba?" kývl jsem hlavou k pultu. Jen mávl rukou. "Brácha, vem to tu za mě na chvíli," a odešli jsme do kumbálu, kde byl o poznání větší klid.
"Tak co jsi -" ani jsem se nestihl zeptat, co chce, protože mě přitiskl ke zdi a začal líbat.
"Co blbneš?" odstrčil jsem ho od sebe i když nerad, nechtěl jsem, aby si myslel, že jsem tak lehce k mání.
"G-gomen, nevím co to do mě vjelo," omluvil se a odešel zpátky na plac. Nevěřícně jsem si sáhl na rty kde před chvílí byli ty jeho. Zavřel jsem oči a raději šel zpátky k baru.
+ + +
"Konečně doma," vyvalil jsem se v sedm ráno na svou postel, když v klubu bylo všechno uklizeno, nikomu bych nepřál utírat ty poblité sedačky. V tu ránu jsem usnul.
"Sasuke, máš hosta!" zavolal na mě můj bratr.
"Tak ať jde ke mně!" koukl jsem zpátky, nechtělo se mi chodit k vchodovým dveřím. Ozvalo se tiché zaťukání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ai Hatake :3x3 Ai Hatake :3x3 | Web | 16. března 2013 v 20:38 | Reagovat

Moc hezký. Fakt, jedna z mála povídek která se mi vážně líbí a zamlouvá se mi ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama