Únos

18. září 2012 v 14:01 | Saruki
Zase seděl za stolem a vyplňoval ty pitomé papíry. Temari si jenom teatrálně povzdechla ... Tahhle to dál nejde ... prolítlo jí myslí.
Gaara celé dny i noci pracoval a vůbec nespal a to i přes to, že v něm již nebyl Shukaku, takže ho to i o dost více zmáhalo. Začínalo se to na něm projevovat, i přes to že měl svou klidnou masku, dokázal se během několika málo sekund vytočit do nepříčetnosti. A i přes černou tužku, která mu podtrhovala barvu očí, byly vidět kruhy z nedostatku spánku.
Ale on si to nechtěl přiznat. Nechtěl spát .. nemohl. Zase ... zase by se mu to zdálo ... o tom dnu ... bolesti ... smutku ... nenávisti ... samotě ... o smrti. Tahle noční můra ho pronásledovala pokaždé, když se pokoušel spát. Vždycky se celý rozklepaný probudil a jenom vyděšeně zíral před sebe, tak se rozhodl nespat.
Už jako malý nespal kvůli Shukakovi, který mu požíral a přetvářel duši, ale tehdy se mu chakra doplňovala o hodně rychleji, právě díky tomu, že ji čerpal od Shukaka, ale teď tu nebyl a on se vermomocí snažil udržet v bdělém stavu ... nikdo o jeho snech nevěděl, nikdo nevěděl, jak ho děsí, jak ho mučí ...
" Měl by sis jít lehnout ." ozvala se do ticha místnosti Temari a s očekáváním, že půjde, se dívala na Gaaru, který ani nezvedl hlavu od papírů a se stále zamyšleným výrazem něco vyplňoval.
" Ne. Musím to tu ještě dodělat a ještě vyřídit, spoustu dalších věcí." řekl a přidal pečeť na papír, který zrovna vyplnil, pak vzal další papír a pokačoval, ani si nevšiml, kdy se Temari zvedla, ale najednou silně praštila oběmi pěstmi do stolu, hned vedle papírů a nebezpečně vrčela.
" GAAROo..." zavrčela a rudovlásek se na ní podíval. Jeho starší sestra vypadala opravdu rozčíleně.
" Jsem tvá starší sestra, takže ti přikazuju, mazej do postele nebo ..." nechala větu vyznít do stracena a upřeně sledovala svého bratra, který jenom odložil propisku, a hlavu si položil na ruce a zpříma se podíval na rozzuřenou Temari.
" To je pravda, ale já jsem Kazekage." řekl klidně a pak si pár vteřin počkal, než jeho sestra odešla s hlasitým prásknutím dveří, ale ještě před tím mu na truc, zhasla světlo.
Gaara se s pár nadávkami zvedl a rozešel se k vypínači, svou pracovnu měl dokonale zmapovanou, takže se ani o nic nepřizabil, když šel po tmě.
Zrovna se chystal zmáčknout vypínač, když ho někdo praštil do zátylku a on se poroučel k zemi, jediné, co zaregisroval, ještě před bezvědomím, byly ruce, kterého chytily,aby nespadl na zem ...
Nechápal to, vždyť nikoho necítil, ani neslyšel ... no a vidět nebylo, takže to ani nezapočítával.
Otevřel oči a rozhlédl se, ale všude ticho a tma, jediné co místnost osvětlovalo byl proužek světla jdoucí od pouliční lampy, který se dostal malou škvírkou u okna v místech kam nedosáhly žaluzie.
Gaara se zkusil pohnout a zaplavila ho vlna zděšení. Začal zběsile trhat rukama a snažil se narovnat pravou nohu, ale nedařilo se mu to. Taky zjistil, že pouta i páska na noze jsou udělány, tak aby se z nich nemohl dostat ani pomocí písku.
Ruce měl připoutané k sobě a na zápěstích měl pouta, na které byl připnut řetěz, který byl připevněný ve stropě. Napravo od něj byl nějaký dřevěný nábytek, podle všeho, stůl. Jeho pravá noha byla pokrčená a nějakým kusem látky držena v téhle poloze a opíral se ní o stůl.
Nejděsivější zjištění, byl fakt, že na sobě nemá absolutně nic a k tomu tahle poloha ....
Najednou byli slyšet kroky z rohu místnosti a neomylně si to mířily rovnou k němu. Začalo se mu hůř dýchat a celý se chvěl ... poslední krok a dotyčný se zastavil rovnou za ním, ale i když se snažil sebevíc nedokázal určit o koho jde.
Neznámí mu položil ruce na boky a pomalu sjížděl dolů, těsně nad jeho vypracovaným pozatím se zastavim a pak si ho za pás přitáhl k sobě. Gaara cítil únoscovu kůži a své, jediné co ho na pár vteřin malinko uklidnilo, byl fakt, že druhý - podle všeho muž - má kalhoty ...
Celý se roztřásl a pevně semkl oči, když ucítil cizí dech na svém krku, ani nevěděl proč, ale díky tomu objetí, které ještě zesílilo, se najednou cítil v bezpečí.
" Slyšel jsem, že nechodíš spát." zašeptal touhou zastřený melodicky hlas a Gaara prudce otevřel rozšířené oči a pokusil se pootočit, aby viděl na muže za sebou, i když to v téhle tmě bylo téměř zbytečné ...
" C-co ... tady dě-děláš ? " zeptal se zvláštním hlasem, nedalo se z toho vydedukovat, jak se zrovna cítí.
" Přišel jsem za tebou, protože si mi hrozně chyběl." zašeptal mu muž do ucha, které pak lehce zkousnul a pak ho ošetřoval jazykem.
" Haah.." Gaara zasténal, když se únoscovi ruce začali starat o jeho dolní partie a ústa o jeho krk.
Muž se pousmál a zuby zatáhl za kůži na Gaarově krku, kterou do teď laskal jenom jazykem. Pomalu, ale jistě tam vytvářel cucflek, který Gaara jen tak neskryje. Jedna jeho ruka ho hladila přes bok, až k zadečku, který občas pevně zmákl a tím z Gaary loudil hlasitější steny a druhou rukou mu přejížděl p probouzejícím se penise.
Gaara, který byl původně vyděšený, tak po zjištění kdo je neznámí, se pro něj tahle situace i jeho pozice, staly neuvěřitelně vzrušující ... Horký dech, který cítil na krku a následně i jazyk a zuby ... ruce mapující jeho tělo... to všechno ho neuvěřitelně dráždilo, tak rád by se k němu přimčkl víc, ale nemohl, nýbrž měl ruce neustále spoutané a nohu svázanou...
Muž přestal s vytvářením cucfleků, to se setkalo s Gaarovým smutným vydechnutím, polibky mu začal posévat ramena, lopatky a páteř.
Jeho ruka se přesunula mezi Gaarovi roztažené nohy. Přes páteř přejel přez jeho dírku, u čehož Gaara hlasitě vzdychl, a nakonec mu zespodu podebral varlata, nasliněným prostředníčkem mu při tom vnikl do dírky a zbytkem prstů mu hladil varlata a druhou rukou si hrál s jeho odhaleným žaludem.
Gaara jenom vzdychal a užíval si tu péči, cítil že už dlouho nevydrží. Když do něj najednou vnikl celý prst, zaklonil hlavu a z očí mu unikla slza, hned na to ale vzdychl, jak se ten prst otřel o jeho prostatu. v tu chvíli vyvrátil hlavu úplně dozadu a ruku svého věznitele pokropil bílou nadílkou. Ten se pousmál a z ruky si následky Gaarova vyrcholení slízal. Potom si sundal kalhoty a vrátil se k předešlým činnostem...
Mezitím přidal i ukázováček a nakonec i třetí prst a začal rudovláska roztahovat. Ten zhluboka dýchal a se zarudlými tvářemi a zavřenýma očima vnímal co muž za ním dělá. Zatímco ho jednou rukou roztahoval, druhou si začal hrát s jeho bradavkami a rty se vrátil k opečovávání kazekageho krku...
Když si byl jistý, že je dostatečně roztažený a uvolněný, pomalu a opatrně do něj vnikl. Gaara v tu chvíli hlasitě vykřikl a trhl rukama, neznámí hlasitě vzdychl, a Gaaru zaplavila vlna vzrušení a chvílková stuhlost byla pryč.
" Mu-můžu ?" zachraptěl muž udýchaně svou otázku a Gaara v odpovědi přikývl a sám zhluboka dýchal.
Trochu se odtáhl a pak přirazil, při čemž oba vyzdychli. Když viděl, že to rudovláska nebolí začal pomalu rytmicky přirážet, jeho tempo se postupně zrychlovalo. Stejně jako rychlost ruky pohybující se na Gaarově přirození.
" Aaach!" nesl se dvojí výkřik místností. Muž opatrně vystoupil z rudovláska, kterému se klepaly nohy a bylo vidět, že je hrozně utahaný, zhluboka dýchal a jediné, co ho drželo na nohou byla pouta na rukou.
Muž mu sundal pásek z nohy a tak ji Gaara položil na zem a pak si stoupl, přímo před něj, s úsměvem ,který byl i ve tmě patrný ho poprvé za celou dobu políbil na pusu. Byl to něžný polibek, který postupně přerostl do vášnivějšího, do kterého přidali i jazyky a přitom ještě rozepl pouta a chytil padajícího vyčerpaného rudovláska do náručí.
Bez přerušení polibku s ním přešel do jiné místnosti, kde ho položil na rozestlanou postel, hned si lehl vedle něj a oba je přikryl teplou peřinou, přeci jen tu noci byly chladné. Gaara se úsměvem zavrtal do náruče svého únosce a ani si to neuvědomil a spal. Druhý se pro sebe pousmál a po chvíli spal taky...
Po dvou hodinách ho probudil pohyb vedle sebe, Gaara se převaloval a něco jako by říkal, ale pouze otvíral pusu, potil se a třásl. Zase se mu to zdálo . Muž se po něm okamžitě natáhl a přitáhl ho k sobě, Gaara otevřel vyděšené oči a zhluboka dýchal.
" Neboj. Jsem tady s tebou." zašeptal a políbil rudovláska na znak lásky, který měl na čele. Gaara se na něj podíval a než ho únava dostala znovu, stihl říct, ještě jednu větu ... " Zase si mě zachránil ty ... Naruto." pak mu hlava klesla na polštář a vyčerpáním usl.
Naruto se jenom pousmál a přitáhl si kazekageho ještě blíž.
Odkaz: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama